Pepe René Schuster - bicí, zpěv

Basový kytarista kapely Fialový Hnus-VSETÍN-rok 1988,Zakladatel ,kapelník a kytarista kapely AGRESSOR.Později ETHERNAL-Největší úspěch si kapela zahrála - METAL BREATH-FUCK THE ARMY 1991 v areálu.( Mohelnický dostavník) 

Zakladatel nultého a pak zvukař hudebního festivalu LETNICE.

SUPPURATE, demo nahrávka v Českým Těšíně, nazvané - FIGMENT OF ONE"S BRAIN 1993.

 V armádě bubeník MINI MAXu a vystoupení po kasárnách a na ASUTu KROMĚŘÍŽ - po armádě bubeník po garážích, jako host v kapele MASTROYANY, koncerty v KOMÁRNĚ, SLOVENSKO, KRNOV KLUB PEGAS .

Zakladatel, zvukař, bedňák, řidič, kapelník bubeník,THE PANT.zakladatel a zvukař několika ročníků LETNICE v Břidličné, střelnice..Kapela THE PANT si zahrala např- Fren music-october festival Frenštát pod Radhoštěm,pod agenturou hop,Vystaviště v praze-MUZIKA 2000. ROCK FOR PLOPLE 2000 ČESKÝ BROD. NOC PLNÁ HVĚZD V TŘINCI 2001 A 2003. KOKAFEST V KARVINE 2004. Motosraz VAMPIRES ZNOJMO 2005.Kapela měla několik rozhovoru v radiich,radio Olomouc,Radio Žurnal Praha,Fajn rock music,zahrala si v klubech,Malostranská beseda,Kain,Rock kafe,Inferno,Motoráj,Několik mezinaárodních motosrazů,Slovesko,Rakousko.Mezi tím , zakladatel a basový kytarista BABÍ HNĚV později bubeník BABÍ HNĚV.hostování v kapelách KGB, HUBERTUSBERTOWE PAY APARÁTROTOR.

Po odchodu s kapely THE PANT, za s sebou na 400 živých vystoupení na motosrazech, klubech, festivalech, narozeninách, atd.

Po té bubeník Rýmařovské kapely - WILLIAM CZECH. Několik vystoupení regionálních jako např. - Jezdecký den Sklály -Letnice, kluby Afrika Pub, S-KLUB, po Praze v několika klubech-soutěží.např:https://www.stream.cz/video/118539-skutecna-liga-2008-william-czech-najdu-se-sam  . Nahravání 2 x ve studiu DODO DOLEŽALA.

 

Co používá ?

Bicí:

  • Tama Artstar Maple 16 x 22, 10 x 10, 11 x 12, 13 x 14
  • snare Tama 6,5 x 14 mosaz
Činely:
  • Sabian 22¨, Hi-hat 14¨
  • Paiste 8¨, 22¨
  • Mapex 14¨,16¨
Hardware:
  • Tama double pedal Iron Cobra
  • stolička Pearl
Paličky:
  • Pellwood - na zakázku